Pracujemy właśnie teraz!
Czysty filtr
Zaawansowane wyszukiwanieUkryj filtry

Filtruj według kompleksów
Chcę kupić
Request a home
* Mandatory fields Zapisz się do newslettera:
Opinie klientów
17-03-2025Alexander i Elena opinia o współpracy z firmą "Bułgarski Dom"
14-02-2025Recenzja Alexa i Adele z Izraela na temat współpracy z Bułgarski Dom
14-02-2025Opinia od Michała i Elżbiety o współpracy z bułgarskim domem
03-12-2024Anna (Ukraina)
< p>pragnę wyrazić ogromną wdzięczność firmie BolgarskiyDom za pomoc w nabyciu nieruchomościCzytaj dalej
Wszystkie opinie
Zamów usługę doboru mieszkania przez naszego specjalistę

Obiekty od 70 000 € do 90 000 €

Oferuje znaleziony 757

Sort: Według daty | Według ceny w dół | Według ceny w górę mapsZobacz na mapie

15
Polecić
ID 15271 Dwupokojowe mieszkanie w Rainbow
Słoneczny Brzeg
70 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 500 m.
Piętro: 3
Powierzchnia: 46 mkw.
Agencja nieruchomości Bolgarskiy Dom prezentuje: dwupokojowy apartament z taryfami gospodarczymi za prąd i wodę w pobliżu popularnej plaży Cacao. Nieruchomość o powierzchni 46 m² znajduje się... Detale
25
Polecić
ID 15522 Mieszkanie dwupokojowe w Gerber 2
Słoneczny Brzeg
70 500 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 500 m.
Piętro: 5
Powierzchnia: 51 mkw.
Twoje nowe życie nad morzem może zacząć się tutaj — w przytulnym dwupokojowym apartamencie w spokojnej części Słonecznego Brzegu. Na piątym piętrze czeka na Ciebie jasna i dobrze zorganizowana... Detale
15
ID 9563 Pomorie
Pomorie
71 900 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 50 m.
Piętro: 4
Powierzchnia: 53 mkw.
... Detale
15
Polecić
ID 15272 Dwupokojowe mieszkanie w Sun City
Słoneczny Brzeg
72 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 500 m.
Piętro: 2
Powierzchnia: 65 mkw.
Agencja nieruchomości Bolgarskiy Dom prezentuje świetną nową ofertę na rynku wtórnym Słonecznego Brzegu. Jest to gotowy do zamieszkania dwupokojowy apartament w ceglanego budynku w spokojnej i... Detale
16
Polecić
ID 14030 Dwupokojowe mieszkanie w Sunny Day 6
Słoneczny Brzeg
72 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 4000 m.
Piętro: 4
Powierzchnia: 60 mkw.
Już w naszym katalogu i dostępne do zakupu! Dobry układ, format przyjazny rodzinie i dogodny dostęp komunikacyjny! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m² na 4. piętrze w komple... Detale
15
ID 14183 Dwupokojowe mieszkanie w Atrium
Elenite
72 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 10 m.
Piętro: 2
Powierzchnia: 82 mkw.
Widok morza
Przestronny dwupokojowy apartament o powierzchni 82 m² znajduje się w kompleksie Atrium Beach w kurorcie Elenite, zaledwie 40 m od piaszczystej, złotej plaży. Nieruchomość usytuowana jest na d... Detale
12
ID 15080 Dwupokojowe mieszkanie w Vista Del Mar 2
Sweti Włas
72 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 300 m.
Piętro: 6
Powierzchnia: 58 mkw.
Widok morza
Na sprzedaż mieszkanie z zapierającym dech w piersiach panoramicznym widokiem! Nasza agencja prezentuje dwupokojowe mieszkanie w znanym kompleksie Vista Del Mar 2, położonym w spokojnej części... Detale
25
ID 4821 Атриум Бич
Elenite
72 500 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 10 m.
Piętro: 2
Powierzchnia: 67 mkw.
Widok morza
Предлагаем вашему вниманию квартиру в комплексе «Атриум Бич». На территории есть бассейн, парковка, лобби-бар, рецепция. Всего в двух минутах ходьбы есть аквапарк. Через дорогу магазин «Алдо»... Detale
12
Polecić
ID 14524 Dwupokojowe mieszkanie w Świętym Własie
Sweti Włas
73 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 400 m.
Piętro: 3
Powierzchnia: 63 mkw.
Widok morza
Nowość w katalogu nieruchomości z widokiem na morze w sektorze mieszkalnym! W cichej dzielnicy mieszkalnej Insaraki w Świętym Własie pojawiło się na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, które łącz... Detale
16
ID 15399 Mieszkanie dwupokojowe w Sunny View Central
Słoneczny Brzeg
73 500 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 600 m.
Piętro: 4
Powierzchnia: 55 mkw.
Zespół Bolgarskiy Dom prezentuje doskonałą opcję w pobliżu Cacao Beach — umeblowane dwupokojowe mieszkanie w Sunny View Central! Mieszkanie o powierzchni 55 m² znajduje się na czwartym piętrze... Detale
19
ID 15151 Mieszkanie dwupokojowe w Gerber 4
Słoneczny Brzeg
74 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 500 m.
Piętro: 5
Powierzchnia: 48 mkw.
Nowość! Zespół Bulgarian House prezentuje funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w zachodniej części kurortu Słoneczny Brzeg. Nieruchomość o powierzchni 48 m² znajduje się na piątym piętrze kom... Detale
12
ID 15352 Dwupokojowe mieszkanie w Bay View Villas
Koszarica
74 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 3000 m.
Piętro: 1
Powierzchnia: 78 mkw.
Nowość w katalogu ekskluzywnych ofert od Bolgarskiy Dom! Rozpoczęto sprzedaż przestronnego mieszkania z jedną sypialnią w malowniczej miejscowości Koszarica. Główną zaletą tej nieruchomości o... Detale
15
ID 14608 Dwupokojowe mieszkanie w Sun Village
Słoneczny Brzeg
74 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 600 m.
Piętro: 1
Powierzchnia: 50 mkw.
Po co marzyć o domku z ogrodem, skoro można mieć jego wakacyjną wersję – z widokiem na trawnik i basen? Firma Bolgarskiy Dom prezentuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m² w kompleksie... Detale
16
ID 12684 Dwupokojowe mieszkanie w Pomorie Beach Resort
Pomorie
74 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 250 m.
Piętro: 1
Powierzchnia: 64 mkw.
Świetna oferta w przytulnym mieście kurortowym! Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na pierwszym piętrze kompleksu Pomorie Beach Resort. Mie... Detale
13
ID 15466 Mieszkanie 2-pokojowe w Sun Palace
Słoneczny Brzeg
74 900 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 100 m.
Piętro: 2
Powierzchnia: 75 mkw.
Tylko 100 metrów do piaszczystego brzegu! Przedstawiamy atrakcyjną nieruchomość w samym centrum Słonecznego Brzegu w cenie poniżej 1000 euro za m². Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkan... Detale
14
ID 15397 Mieszkanie dwupokojowe w Holiday Fort
Słoneczny Brzeg
74 999 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 700 m.
Piętro: 4
Powierzchnia: 64 mkw.
Nowość w katalogu: przytulne mieszkanie dwupokojowe w Holiday Fort Golf Club w Słonecznym Brzegu! Lokal o powierzchni 64 m² jest w pełni gotowy do zamieszkania lub wynajmu. Apartament znajduje... Detale
17
Polecić
ID 9951 Pomorie
Pomorie
75 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 50 m.
Piętro: 1
Powierzchnia: 76 mkw.
... Detale
9
ID 14648 Dwupokojowe mieszkanie w Villa Sofia
Słoneczny Brzeg
75 000 €
Pokoje: 2
Odległość do morza: 500 m.
Piętro: 5
Powierzchnia: 64 mkw.
Zwróć uwagę na korzystną ofertę w samym sercu Słonecznego Brzegu! Nowość – przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 64 m² w kompleksie Villa Sofia, położonym w dzielnicy Chaika. Mieszk... Detale
Rejestr
Dziękuję.
Ukryte obiekty są teraz dostępne do przeglądania.
Błąd wysyłania.
Odśwież stronę i spróbuj ponownie.
Otrzymaj pełne informacje
Zdjęcia i lokalizacja
Dziękujemy.
Ekskluzywne nieruchomości są już dostępne do obejrzenia.
Błąd wysyłania.
Odśwież stronę i spróbuj ponownie.
DO GÓRY